A trombózis meglétének diagnózis felállítása nem a Trombózis- és Hematológiai Központ profilja, szakmailag azonnali akut ellátást igényel, amire mi - fekvőbeteg osztály intenzív osztály hiányában - nem vagyunk felkészülve. Akut ellátás igénye esetén, kérjük, hívjon mentőt, és keresse fel a területileg illetékes kórházat!
Orvos válaszol
LABOREREDMÉNYEK ÉRTÉKELÉSE
Felhívjuk a figyelmét, hogy labor és egyéb vizsgálati eredmény értékelése szakorvosi kompetencia, mely a klinikai kép és az összes rendelkezésre álló egészségügyi információ ismeretében történhet meg.
Javasoljuk, az eredmények értékeléséhez, a megfelelő kezelés megválasztásához jelentkezzen be vizitre.
Kedves Látogatónk!
Tisztelettel tájékoztatjuk, hogy az "Orvos válaszol" funkció használatához kötelezően megadandó személyes adatok az emailcím és név (utóbbi tetszőleges, lehet kitalált megnevezés is, nem szükséges az Ön nevét megadni), melyeket a kérdés informatikai azonosítására, a válasz emailen megküldéséhez használjuk. Az "Orvos válaszol" funkció használatával Ön ezen adatok általunk kezeléséhez hozzájárul. Bővebb információért olvassa el Adatvédelmi tájékoztatónkat! További adatkezelési információkkal kapcsolatban olvassa el az Adatkezelési Tájékoztatónk
35 éves nő vagyok, 2013 márciusában volt az első trombózisom Xareltot szedtem amit novemberben a kezleő orvosom leállított mivel Leiden mutáció szűrés negatív lett. Ezt követően ez év januárjában ismét tombózisom lett csak most a másik lábamban, az lenne a kérdésem milyen szűrővizsgálat lenne még javasolt, ill. hogy alkalmanként még mindég fájnak a lábaim ez normális dolog a trombózisok után?
A Leiden mutáció egy a sok sok trombogén tényező közül. Pár százalékát teszi ki a trombózisos háttérnek. Egy Leiden vizsgálat alapján messzemenő következtetést levonni, és leállítani trombózis utáni kezelést, enyhén szólva kérdéseket vet fel.
Kérem, jelentkezzen be hozzám vizsgálatra a Trombózisközpontba!
Üdvözlettel
dr. Blaskó György