Orvos válaszol

Kérjük töltse ki az űrlapot, és kollégánk fel fogja venni Önnel a kapcsolatot.

Gabriella
Tisztelt Doktor Úr! Anyósomnak trombózisa volt több éve már,viseli a harisnyát,tünetmentes volt,a körzeti Orvosa augmentint írt fel neki,de a 3. Napon elkezdte érezni,hogy fájnak az erei,érzékenyek,sajnos csak márciusra kapott időpontot,addig mit lehetne csinálni,hogy enyhítsük a fájdalmait? Az augmentint azonnal abbahagyta,de így sem múlnak a tünetek. Tisztelettel: J.Gabriella
Kedves Gabriella!

Azt sajnos nem írta, hogy kedves anyósa miért kapott antibiotikumot.Azt írja, hogy a visszerei tünetmentesek, így gondolom, nem arra kapta. Az ezt követően kialakuló "érfájdalom" összefügghet fertőzéssel, de független is lehet.

Az lenne a legjobb, ha anyósa vagy keddi napon Nyíredy főorvoshoz, vagy szerdai napon Kósa doktornőhöz bejönne vizitre.

Kérem, hogy a recepción kérjenek hozzá időpontot.

Maradok tisztelettel

dr. Babai László

Orvos válaszol

Kérjük, töltse ki az űrlapot, és kollégánk fel fogja venni Önnel a kapcsolatot. 

Név:

E-mail:

Az Ön kérdése

Facebook csoportjaink

PRIMA MEDICA