Orvos válaszol

Kérjük mielőtt felteszi kérdését, olvassa el az eddig feltett kérdéseket, és az azokra adott válaszokat ITT.

LABOREREDMÉNYEK ÉRTÉKELÉSE

Tisztelettel tájékoztatjuk, hogy az "Orvos válaszol" funkció használatához kötelezően megadandó személyes adatait (az e-mail címét és a megadott nevet, amely utóbbi lehet akár csak egy tetszőleges, kitalált megnevezés is), kizárólag a beküldött kérdés informatikai azonosításához és a válasz e-mail megküldéséhez használjuk.

Egyúttal felhívjuk a figyelmét arra, hogy az "Orvos válaszol" funkció használatával Ön hozzájárul ezen adatok általunk történő kezeléséhez. Bővebb információért kérjük olvassa el az Adatvédelmi tájékoztatónkat, illetve Adatkezelési Tájékoztatónkat!

Kedves Látogatónk!

Felhívjuk a kedves érdeklődők figyelmét, hogy a labor és egyéb vizsgálati eredmények kiértékelése minden esetben kizárólag szakorvosi kompetencia, amely csak a teljes klinikai kórkép, valamint az összes rendelkezésre álló egészségügyi információ ismeretében történhet meg. Ezért javasoljuk, hogy az ilyen jellegű kérdések kapcsán jelentkezzenek be hozzánk személyes vizitre vagy távkonzultációra.

Tiszteletem!28éves vagyok petevezetékeimet +egyik petefészkemet kivették 10éve ciszta miatt.azóta is minden mensesnél erősen görcsölök.kb 3 hónapja erősen hullik a hajam.A mostani mensesemnél a harmadik napban járok.óránként elönt a vér annyira erős,délelőtti órákban pedig az alvadt vér mellett fehér es egyben álló kb 2x1cm es darab is volt.tampont használtam viszont délutántól éjjeli betétet de akkor is óránként csere s alvadt vér.nőgyógyásznal voltam egy hónapja mert három hétig görcsölt lent.mri eredményem azt mutatta minden rendben volt még akkor.mi lehet ennek az erős vérzésnek az oka?lehet valamit tenni?ennyire erős sosem volt és emiatt aggódom.(bisoblock 5mg-ot szedek szivbillentyűproblémára )Válaszát köszönöm
Kedves Érdeklődő !

Először mindenképp, nőgyógyásszal, endokrinológussal kellene konzultálnia panaszai miatt. Majd azt követően kellene kivizsgálást kezdeményezni vérzékenység, véralvadási problémák kizárására.

Üdvözlettel : Kelemen Edina

Prima Medica Egészségközpontok