Orvos válaszol

Kérjük mielőtt felteszi kérdését, olvassa el az eddig feltett kérdéseket, és az azokra adott válaszokat ITT.

LABOREREDMÉNYEK ÉRTÉKELÉSE

Tisztelettel tájékoztatjuk, hogy az "Orvos válaszol" funkció használatához kötelezően megadandó személyes adatait (az e-mail címét és a megadott nevet, amely utóbbi lehet akár csak egy tetszőleges, kitalált megnevezés is), kizárólag a beküldött kérdés informatikai azonosításához és a válasz e-mail megküldéséhez használjuk.

Egyúttal felhívjuk a figyelmét arra, hogy az "Orvos válaszol" funkció használatával Ön hozzájárul ezen adatok általunk történő kezeléséhez. Bővebb információért kérjük olvassa el az Adatvédelmi tájékoztatónkat, illetve Adatkezelési Tájékoztatónkat!

Kedves Látogatónk!

Felhívjuk a kedves érdeklődők figyelmét, hogy a labor és egyéb vizsgálati eredmények kiértékelése minden esetben kizárólag szakorvosi kompetencia, amely csak a teljes klinikai kórkép, valamint az összes rendelkezésre álló egészségügyi információ ismeretében történhet meg. Ezért javasoljuk, hogy az ilyen jellegű kérdések kapcsán jelentkezzenek be hozzánk személyes vizitre vagy távkonzultációra.

Tisztelt Dr. Úr!
A kérdésem az, hogy anyukám hypertóniás és szed Varsatrant reggel, és Bushopant délben és este, valamint Sincumart és enyhe cukorbetegségre szintén egy gyógyszert. Mostanában nem megy le a vérnyomása hiába szedi a vérnyomáscsökkentőket, kérem mondják meg mi az oka? üdv. Anasztázia
Kedves Anasztázia!

Sajnos így távolról megítélni, hogy mitől nem megy le, lehetetlenség. Ahogy írja, több betegsége is van.

Kérem, jöjjenek el rendelésemre, hozzanak el minden leletet.

Üdvözlettel

dr. Kapocsi Judit PhD

Prima Medica Egészségközpontok