Orvos válaszol

Kérjük mielőtt felteszi kérdését, olvassa el az eddig feltett kérdéseket, és az azokra adott válaszokat ITT.

LABOREREDMÉNYEK ÉRTÉKELÉSE

Tisztelettel tájékoztatjuk, hogy az "Orvos válaszol" funkció használatához kötelezően megadandó személyes adatait (az e-mail címét és a megadott nevet, amely utóbbi lehet akár csak egy tetszőleges, kitalált megnevezés is), kizárólag a beküldött kérdés informatikai azonosításához és a válasz e-mail megküldéséhez használjuk.

Egyúttal felhívjuk a figyelmét arra, hogy az "Orvos válaszol" funkció használatával Ön hozzájárul ezen adatok általunk történő kezeléséhez. Bővebb információért kérjük olvassa el az Adatvédelmi tájékoztatónkat, illetve Adatkezelési Tájékoztatónkat!

Kedves Látogatónk!

Felhívjuk a kedves érdeklődők figyelmét, hogy a labor és egyéb vizsgálati eredmények kiértékelése minden esetben kizárólag szakorvosi kompetencia, amely csak a teljes klinikai kórkép, valamint az összes rendelkezésre álló egészségügyi információ ismeretében történhet meg. Ezért javasoljuk, hogy az ilyen jellegű kérdések kapcsán jelentkezzenek be hozzánk személyes vizitre vagy távkonzultációra.

Üdvözletem!
Syncumar tablettát szedek mellett lehet e esetleg tetoválást csináltatni, vagy mellőzzem inkább. Két hete volt artériás trombózisom azóta szedem a gyógyszert. Az INR-em 2.47 volt a múlt pénteken.
Válaszát előre is köszönöm
Kedves Bernadett!

Syncumar kezelés mellett nem javasolt a tetoválás, mert nagyobb bevérzések keletkezhetnek, amik aztán be is fertőződhetnek.

Esetleg a Syncumar kezelés befejeződése után lehetséges a tetoválás.

Azt, hogy meddig kell szednie az alvadásgátló gyógyszert nem tudom megmondani, mert semmi információt nem osztott meg velem, ami betegségére vonatkozik.

Az INR nagyon jó, jól van beállítva a gyógyszere és ezek alapján a diétára is ügyel.

Üdvözlettel:

dr. Szélessy Zsuzsanna

Prima Medica Egészségközpontok