Orvos válaszol

Kérjük mielőtt felteszi kérdését, olvassa el az eddig feltett kérdéseket, és az azokra adott válaszokat ITT.

LABOREREDMÉNYEK ÉRTÉKELÉSE

Tisztelettel tájékoztatjuk, hogy az "Orvos válaszol" funkció használatához kötelezően megadandó személyes adatait (az e-mail címét és a megadott nevet, amely utóbbi lehet akár csak egy tetszőleges, kitalált megnevezés is), kizárólag a beküldött kérdés informatikai azonosításához és a válasz e-mail megküldéséhez használjuk.

Egyúttal felhívjuk a figyelmét arra, hogy az "Orvos válaszol" funkció használatával Ön hozzájárul ezen adatok általunk történő kezeléséhez. Bővebb információért kérjük olvassa el az Adatvédelmi tájékoztatónkat, illetve Adatkezelési Tájékoztatónkat!

Kedves Látogatónk!

Felhívjuk a kedves érdeklődők figyelmét, hogy a labor és egyéb vizsgálati eredmények kiértékelése minden esetben kizárólag szakorvosi kompetencia, amely csak a teljes klinikai kórkép, valamint az összes rendelkezésre álló egészségügyi információ ismeretében történhet meg. Ezért javasoljuk, hogy az ilyen jellegű kérdések kapcsán jelentkezzenek be hozzánk személyes vizitre vagy távkonzultációra.

Üdvözletem!

Egy olyan kérdéssel fordulok önökhöz, hogy nekem sajnos nemrég volt egy trombózisom és azóta szedem a Syncumar tablettát. Viszont az egyik lábamon eléggé nagy visszér van és egyszer a sebészeten ajánlottak nekem valami féle injekciós megoldást amivel el lehet tüntetni a problémás érrészt. Nem tudom, hogy ez most a tabletta szedésével együtt lehetséges lenne-e, vagy várjam meg amíg már nem kell szednem. Válaszát előre is köszönöm
Balogh Bernadett
Kedves Bernadett!

Sajnos így látatlanban nem tudok válaszolni kérdésére. Nem tudom az érintett lábon alakult ki a visszér , és milyen kiterjedésű, igényel e egyáltalán valamilyen beavatkozást. Kérem keressen fel rendelőkben és mindent megbeszélünk.

Tisztelettel:

dr. Sepa György

Prima Medica Egészségközpontok