Orvos válaszol

Kérjük mielőtt felteszi kérdését, olvassa el az eddig feltett kérdéseket, és az azokra adott válaszokat ITT.

LABOREREDMÉNYEK ÉRTÉKELÉSE

Tisztelettel tájékoztatjuk, hogy az "Orvos válaszol" funkció használatához kötelezően megadandó személyes adatait (az e-mail címét és a megadott nevet, amely utóbbi lehet akár csak egy tetszőleges, kitalált megnevezés is), kizárólag a beküldött kérdés informatikai azonosításához és a válasz e-mail megküldéséhez használjuk.

Egyúttal felhívjuk a figyelmét arra, hogy az "Orvos válaszol" funkció használatával Ön hozzájárul ezen adatok általunk történő kezeléséhez. Bővebb információért kérjük olvassa el az Adatvédelmi tájékoztatónkat, illetve Adatkezelési Tájékoztatónkat!

Kedves Látogatónk!

Felhívjuk a kedves érdeklődők figyelmét, hogy a labor és egyéb vizsgálati eredmények kiértékelése minden esetben kizárólag szakorvosi kompetencia, amely csak a teljes klinikai kórkép, valamint az összes rendelkezésre álló egészségügyi információ ismeretében történhet meg. Ezért javasoljuk, hogy az ilyen jellegű kérdések kapcsán jelentkezzenek be hozzánk személyes vizitre vagy távkonzultációra.

üdvözletem. Én idén április óta szedem a syncumar tablettát és ezzel kapcsolatban az lenne a kérdésem, ha én szeretnék tetováltatni lehetséges lenne? Vagy mivel hígabb a vérem félő hogy nagyon vérezne? Válaszát előre is köszönöm
Kedves Bernadett!

Természetesen, kicsit jobban vérezne a bőre tetoválás alkalmával. Amennyiben kozmetikai tetoválást szeretne a szemhéj ill. a száját, akkor azt ajánlom, hogy ne tegye, mert ez a terület nagyon vérbő és biztosan jobban vérezne. A nagy vérömleny zavarná a látását ill a beszédét, természetesen esztétikai látványnak is átmenetileg szörnyű lenne és nagyon nehezen rendeződne. Karjára, hátára stb. lehet tetoválni.

Tisztába kell lennie azzal, hogy a tetoválás fertőzés veszélyt is hordoz, a bőr fertőzésen túl, a vérrel terjedő betegségek/ Hepatitis C, HIV!!!

Jól gondolja meg!

Üdvözlettel:

dr. Szélessy Zsuzsanna

Prima Medica Egészségközpontok