Orvos válaszol

Kérjük mielőtt felteszi kérdését, olvassa el az eddig feltett kérdéseket, és az azokra adott válaszokat ITT.

LABOREREDMÉNYEK ÉRTÉKELÉSE

Tisztelettel tájékoztatjuk, hogy az "Orvos válaszol" funkció használatához kötelezően megadandó személyes adatait (az e-mail címét és a megadott nevet, amely utóbbi lehet akár csak egy tetszőleges, kitalált megnevezés is), kizárólag a beküldött kérdés informatikai azonosításához és a válasz e-mail megküldéséhez használjuk.

Egyúttal felhívjuk a figyelmét arra, hogy az "Orvos válaszol" funkció használatával Ön hozzájárul ezen adatok általunk történő kezeléséhez. Bővebb információért kérjük olvassa el az Adatvédelmi tájékoztatónkat, illetve Adatkezelési Tájékoztatónkat!

Kedves Látogatónk!

Felhívjuk a kedves érdeklődők figyelmét, hogy a labor és egyéb vizsgálati eredmények kiértékelése minden esetben kizárólag szakorvosi kompetencia, amely csak a teljes klinikai kórkép, valamint az összes rendelkezésre álló egészségügyi információ ismeretében történhet meg. Ezért javasoljuk, hogy az ilyen jellegű kérdések kapcsán jelentkezzenek be hozzánk személyes vizitre vagy távkonzultációra.

Tisztelt Doktorúr
Agyi erelzarodasom volt hàrom éve, azóta szedem a verhigitót, Marfarin Clexan inekcióba, most Pradaxat szedek,azert cserelgetjuk a gyogyszereket meg iszonyatosan elkezdett hullni a haja, mennyisége es hossza is a felere csökkent, 42 éves vagyok es ez nagyon nagy problema nekem, a kezelö orvosom azt mondta mas gyogyszer nem tud adni.Biztos vagyok benne ,hogy van olyan verhigitó amitöl minimàlis a hajhullàs, tudna nekem ebben segiteni? Vàlaszat nagyon köszönöm, Boldog ünnepeket .
Kedves Dóra !

A Marfarintól hullik a haja, sajnos ez ennek a gyógyszernek ritka, de kellemetlen mellékhatása. Jelentkezzen be a Trombózis Központba és e fenti alapokon tudok támogatásra Xareltot felírni.

Üdvözlettel :Dr. Blaskó György

Prima Medica Egészségközpontok