Orvos válaszol

Kérjük mielőtt felteszi kérdését, olvassa el az eddig feltett kérdéseket, és az azokra adott válaszokat ITT.

LABOREREDMÉNYEK ÉRTÉKELÉSE

Tisztelettel tájékoztatjuk, hogy az "Orvos válaszol" funkció használatához kötelezően megadandó személyes adatait (az e-mail címét és a megadott nevet, amely utóbbi lehet akár csak egy tetszőleges, kitalált megnevezés is), kizárólag a beküldött kérdés informatikai azonosításához és a válasz e-mail megküldéséhez használjuk.

Egyúttal felhívjuk a figyelmét arra, hogy az "Orvos válaszol" funkció használatával Ön hozzájárul ezen adatok általunk történő kezeléséhez. Bővebb információért kérjük olvassa el az Adatvédelmi tájékoztatónkat, illetve Adatkezelési Tájékoztatónkat!

Kedves Látogatónk!

Felhívjuk a kedves érdeklődők figyelmét, hogy a labor és egyéb vizsgálati eredmények kiértékelése minden esetben kizárólag szakorvosi kompetencia, amely csak a teljes klinikai kórkép, valamint az összes rendelkezésre álló egészségügyi információ ismeretében történhet meg. Ezért javasoljuk, hogy az ilyen jellegű kérdések kapcsán jelentkezzenek be hozzánk személyes vizitre vagy távkonzultációra.

Üdv!
Azért írok Önöknek, mert hátha tudnak tanácsot adni,a nogyogyaszomhoz oktober 20.ra kaptam csak idopontot.
Múlt heten szerdán derült ki, hogy mélyvénás trombózisom van.(yasminelle fogamzasgatlót szedek vagyis szedtem egészen idáig 9 éve)Aznap már kaptam is véralvadásgátló gyógyszert, 21 napon át 30 mg-ot kell szednem reggel és este, utána pedig 20 mg-ot...(Xarelto)
A menstruációm csütörtökön megjött, csakhogy még nem múlt el, és iszonyatosan sok jön.Félóránként, óránként kell super plus-os tampont cserelnem...
Mit tehetek, h elmúljon vagy h csökkentsem a mennyiséget?
A fogamzásgátlót szombaton kellett volna bevennem,de nem tettem.Ez a baj? Mivel növeli a trombózis veszélyét.
Nagyon félek, mert novemberben 3 hétre kell elutaznom és így kiszamithatatlan a verzes.
Úgy gondolom, hogyha a héten nem múlik el, akkor bemegyek a surgossegire.
Mi lenne, ha csak napi 15 mg-ot szednek, mig elmulik a menses? Kevés lenne a trombozis miatt?
Köszönöm!
Kedves Dorttya !



Kérem keressen fel a trombózisközpontban összes dokumentációjával, leletével, hogy megbeszéljük panaszait, és a további gyógyszeres kezelést.



Üdvözlettel :

Dr. Blaskó György

Prima Medica Egészségközpontok