Orvos válaszol

Kérjük mielőtt felteszi kérdését, olvassa el az eddig feltett kérdéseket, és az azokra adott válaszokat ITT.

LABOREREDMÉNYEK ÉRTÉKELÉSE

Tisztelettel tájékoztatjuk, hogy az "Orvos válaszol" funkció használatához kötelezően megadandó személyes adatait (az e-mail címét és a megadott nevet, amely utóbbi lehet akár csak egy tetszőleges, kitalált megnevezés is), kizárólag a beküldött kérdés informatikai azonosításához és a válasz e-mail megküldéséhez használjuk.

Egyúttal felhívjuk a figyelmét arra, hogy az "Orvos válaszol" funkció használatával Ön hozzájárul ezen adatok általunk történő kezeléséhez. Bővebb információért kérjük olvassa el az Adatvédelmi tájékoztatónkat, illetve Adatkezelési Tájékoztatónkat!

Kedves Látogatónk!

Felhívjuk a kedves érdeklődők figyelmét, hogy a labor és egyéb vizsgálati eredmények kiértékelése minden esetben kizárólag szakorvosi kompetencia, amely csak a teljes klinikai kórkép, valamint az összes rendelkezésre álló egészségügyi információ ismeretében történhet meg. Ezért javasoljuk, hogy az ilyen jellegű kérdések kapcsán jelentkezzenek be hozzánk személyes vizitre vagy távkonzultációra.

Gyógyszert szedek magas vérnyomásra, és néha olyan mintha be se vettem volna a csökkentőket,éjszaka meg kiugróak szoktak lenni 150 és 170-re is felmegy alvás közben.Reggel Valsotens 160mg és Tanexum1mg-os.Este Valsotens Tanexum és egy Normodipine és mégis ingadozik.Már arra gondolok lehet,hogy a gyógyszerek is nem hatnak.Kérem a segítségét.Köszönettel.
Kedves Imre !

Érdemes lenne egy 24 órás vérnyomás monitorozás (ABPM) elvégzése, ami egy egész napon át rendszeresen méri az értékeket. Nem írt ,arról , hogy ezek a vérnyomás értékek milyen panaszt okoznak. Az ABPM lelettel érdemes lenne felkeresni egy belgyógyászt. Elképzelhető , hogy változtatni kell a jelenlegi gyógyszereken, vagy a meglévők adagján , adagjain.

Központunkból Dr. Kapocsi Judit doktornő tud önnek segíteni.

Üdvözlettel : Kelemen Edina

Prima Medica Egészségközpontok