Orvos válaszol

Kérjük mielőtt felteszi kérdését, olvassa el az eddig feltett kérdéseket, és az azokra adott válaszokat ITT.

LABOREREDMÉNYEK ÉRTÉKELÉSE

Tisztelettel tájékoztatjuk, hogy az "Orvos válaszol" funkció használatához kötelezően megadandó személyes adatait (az e-mail címét és a megadott nevet, amely utóbbi lehet akár csak egy tetszőleges, kitalált megnevezés is), kizárólag a beküldött kérdés informatikai azonosításához és a válasz e-mail megküldéséhez használjuk.

Egyúttal felhívjuk a figyelmét arra, hogy az "Orvos válaszol" funkció használatával Ön hozzájárul ezen adatok általunk történő kezeléséhez. Bővebb információért kérjük olvassa el az Adatvédelmi tájékoztatónkat, illetve Adatkezelési Tájékoztatónkat!

Kedves Látogatónk!

Felhívjuk a kedves érdeklődők figyelmét, hogy a labor és egyéb vizsgálati eredmények kiértékelése minden esetben kizárólag szakorvosi kompetencia, amely csak a teljes klinikai kórkép, valamint az összes rendelkezésre álló egészségügyi információ ismeretében történhet meg. Ezért javasoljuk, hogy az ilyen jellegű kérdések kapcsán jelentkezzenek be hozzánk személyes vizitre vagy távkonzultációra.

Tisztelt Doktor Úr! 50 éves nő vagyok. Márciusban a teljes bal alsó végtagomra kiterjedő trombózisom volt. Először Syncumar tbl-t,később Warfarint és 1 hete Xarelto-t szedek. Még minden hónapban menstruálok és az első 1-2 nap nagyon erős a vérhigítók mellett nagyon erős a vérzésem Egyelőre ugyan még vérszegény nem vagyok,de ilyenkor a vérkém mindig romlik egy kicsit. Kérdésem az lenne,hogy tudok-e valamit tenni a vérzés csökkentése érdekében? Köszönöm válaszát!
Kedves Ildikó !



Kérem jöjjön el rendelésemre valamennyi dokumentumával, hogy átnézhessem őket , és hogy megoldást keressünk panaszaira.



Üdvözlettel :

Dr. Blaskó György

Prima Medica Egészségközpontok