Orvos válaszol

Kérjük mielőtt felteszi kérdését, olvassa el az eddig feltett kérdéseket, és az azokra adott válaszokat ITT.

LABOREREDMÉNYEK ÉRTÉKELÉSE

Tisztelettel tájékoztatjuk, hogy az "Orvos válaszol" funkció használatához kötelezően megadandó személyes adatait (az e-mail címét és a megadott nevet, amely utóbbi lehet akár csak egy tetszőleges, kitalált megnevezés is), kizárólag a beküldött kérdés informatikai azonosításához és a válasz e-mail megküldéséhez használjuk.

Egyúttal felhívjuk a figyelmét arra, hogy az "Orvos válaszol" funkció használatával Ön hozzájárul ezen adatok általunk történő kezeléséhez. Bővebb információért kérjük olvassa el az Adatvédelmi tájékoztatónkat, illetve Adatkezelési Tájékoztatónkat!

Kedves Látogatónk!

Felhívjuk a kedves érdeklődők figyelmét, hogy a labor és egyéb vizsgálati eredmények kiértékelése minden esetben kizárólag szakorvosi kompetencia, amely csak a teljes klinikai kórkép, valamint az összes rendelkezésre álló egészségügyi információ ismeretében történhet meg. Ezért javasoljuk, hogy az ilyen jellegű kérdések kapcsán jelentkezzenek be hozzánk személyes vizitre vagy távkonzultációra.

Tisztelt Doktor Úr!
2013 augusztus 20-án trombózissal kórházba kerültem, syncumar kezelést állítottak be. Rendszeresen jártam INR ellenőrzésre az eredményeim 1.6 és 1.7 között voltak egyszer volt 2.1. December közepén leállították a syncumart arra hivatkozva, hogy fiatal vagyok (40 éves) és már jó az eredmény, azóta elég gyakran fáj a lábam főleg combtőben. Az lenne a kérdésem, hogy kell-e tartanom attól, hogy ez a lábfájás egy esetleges újabb trombózisra utalhat? Válaszát előre is köszönöm.
Ignáthné Szikszai Anna
Kedves Anna!

A trombózis kezelésnél az Ön által leírtaknál több körülményt szokás figyelembe venni. Kérem, jöjjön el rendelésemre, hogy kellően körbejárva a kérdést, tudjak Önnek javaslatot adni.

Üdvözlettel

dr. Blaskó György

Prima Medica Egészségközpontok