Orvos válaszol

Kérjük mielőtt felteszi kérdését, olvassa el az eddig feltett kérdéseket, és az azokra adott válaszokat ITT.

LABOREREDMÉNYEK ÉRTÉKELÉSE

Tisztelettel tájékoztatjuk, hogy az "Orvos válaszol" funkció használatához kötelezően megadandó személyes adatait (az e-mail címét és a megadott nevet, amely utóbbi lehet akár csak egy tetszőleges, kitalált megnevezés is), kizárólag a beküldött kérdés informatikai azonosításához és a válasz e-mail megküldéséhez használjuk.

Egyúttal felhívjuk a figyelmét arra, hogy az "Orvos válaszol" funkció használatával Ön hozzájárul ezen adatok általunk történő kezeléséhez. Bővebb információért kérjük olvassa el az Adatvédelmi tájékoztatónkat, illetve Adatkezelési Tájékoztatónkat!

Kedves Látogatónk!

Felhívjuk a kedves érdeklődők figyelmét, hogy a labor és egyéb vizsgálati eredmények kiértékelése minden esetben kizárólag szakorvosi kompetencia, amely csak a teljes klinikai kórkép, valamint az összes rendelkezésre álló egészségügyi információ ismeretében történhet meg. Ezért javasoljuk, hogy az ilyen jellegű kérdések kapcsán jelentkezzenek be hozzánk személyes vizitre vagy távkonzultációra.

Tisztelt Prof.Dr Blaskó Gyögy !
Két hónapja van boka alatti mélyvénás trombózisom.73 éves vagyok ,2,5 mg Syncumart szedek.Kéthetente járok vérvételre, az IRN érték 2,5.Kompresszios harinyát hordok naponta 8-12,14-20 ig.. -Napi tev ékenységem kb 1km séta ,kerti munkák ,szobabiciglizés,időjárástól függően. A harisnya lévétele után mindkét bokámon és a lábujjaimnál tompa fájdalmat és zsibbadást érzek.Ezt a reggeli ébredésnél is jelentkezik.
Kérdésem , hogy az említett tünetek a gyógyulás velejárója,, vagy más oka is lehet.

Köszönettel: István
Kedves István !



Mindenképp szükséges lenne egy kontroll uh vizsgálatra az érintett alsó végtagon. Oka lehet a fájdalomnak a harisnya nem megfelelő mérete, de lehet, hogy időnként túlterheli a lábát.



Üdvözlettel :

Dr. Blaskó György

Prima Medica Egészségközpontok