Orvos válaszol

Kérjük mielőtt felteszi kérdését, olvassa el az eddig feltett kérdéseket, és az azokra adott válaszokat ITT.

LABOREREDMÉNYEK ÉRTÉKELÉSE

Tisztelettel tájékoztatjuk, hogy az "Orvos válaszol" funkció használatához kötelezően megadandó személyes adatait (az e-mail címét és a megadott nevet, amely utóbbi lehet akár csak egy tetszőleges, kitalált megnevezés is), kizárólag a beküldött kérdés informatikai azonosításához és a válasz e-mail megküldéséhez használjuk.

Egyúttal felhívjuk a figyelmét arra, hogy az "Orvos válaszol" funkció használatával Ön hozzájárul ezen adatok általunk történő kezeléséhez. Bővebb információért kérjük olvassa el az Adatvédelmi tájékoztatónkat, illetve Adatkezelési Tájékoztatónkat!

Kedves Látogatónk!

Felhívjuk a kedves érdeklődők figyelmét, hogy a labor és egyéb vizsgálati eredmények kiértékelése minden esetben kizárólag szakorvosi kompetencia, amely csak a teljes klinikai kórkép, valamint az összes rendelkezésre álló egészségügyi információ ismeretében történhet meg. Ezért javasoljuk, hogy az ilyen jellegű kérdések kapcsán jelentkezzenek be hozzánk személyes vizitre vagy távkonzultációra.

2011-ben kezdődtek a panaszaim (melegségérzet, zsibbadás), mivel nem múlt el Frontin tablettát írt fel a háziorvos (0,25) , illetve NeuroMultivit-EP tablettát. Kivizsgáláson akkor voltam (CT, nyaki ultrahang), melynek az eredményei negatívak lettek. Az utóbbi időben panaszaim rosszabbodtak kb. 1 hónapja (hányinger, érzetkiesés ilyenkor olyan, mint ha nem érezném olyankor a végtagjaim, vagy az ujjaimat , illetve hirtelen jelentkező szúró fájdalom a fejben). Szeretném megkérdezni, hogy a tünetek alapján van-e esetleg okom aggódni, hogy ez a stroke előjele, vagy TIA, vagy alagút szindróma, esetleg csak a sok stressz. Köszönöm előre is a választ!
A tünetek, panaszok olyan színesek, sokrétűek, hogy az ön történetének részletes ismerete és konkrét vizsgálat nélkül nem lehet használható és szakmailag korrekt választ adni.

Tisztelettel,

Dr. Kapocsi Judit

Prima Medica Egészségközpontok