Orvos válaszol

Kérjük mielőtt felteszi kérdését, olvassa el az eddig feltett kérdéseket, és az azokra adott válaszokat ITT.

LABOREREDMÉNYEK ÉRTÉKELÉSE

Tisztelettel tájékoztatjuk, hogy az "Orvos válaszol" funkció használatához kötelezően megadandó személyes adatait (az e-mail címét és a megadott nevet, amely utóbbi lehet akár csak egy tetszőleges, kitalált megnevezés is), kizárólag a beküldött kérdés informatikai azonosításához és a válasz e-mail megküldéséhez használjuk.

Egyúttal felhívjuk a figyelmét arra, hogy az "Orvos válaszol" funkció használatával Ön hozzájárul ezen adatok általunk történő kezeléséhez. Bővebb információért kérjük olvassa el az Adatvédelmi tájékoztatónkat, illetve Adatkezelési Tájékoztatónkat!

Kedves Látogatónk!

Felhívjuk a kedves érdeklődők figyelmét, hogy a labor és egyéb vizsgálati eredmények kiértékelése minden esetben kizárólag szakorvosi kompetencia, amely csak a teljes klinikai kórkép, valamint az összes rendelkezésre álló egészségügyi információ ismeretében történhet meg. Ezért javasoljuk, hogy az ilyen jellegű kérdések kapcsán jelentkezzenek be hozzánk személyes vizitre vagy távkonzultációra.

Tisztelt doktor Nő/Úr !
2008.04.13-án volt infarktusom, majd 2012-10-01-től ismét kezelése vettem részt. A Diagnózis Pitvari fibrillatio és flutter . Kód : 148HO ! Azóta Synkumárt kell szednem . Kérdésem ezt a gyógyszert mikor hagyhatom l ? Illetve helyette kiválthatja - e az Aspirin protect ? Ugyanis a Syinkumár szedése óta sok esetben erős aranyérvrzéseim vannak ! ?Ha leccsökkentettem a npi adagot 1 szemre akkor a vérzés elmaradt ! ? Mit tegyek ? Mit lehet tenni ? Tisztelettel : Kiss Miklós
Kedves Kiss Miklós,

Arra kérném, hogy önhatalmúlag semmit se tegyen! Ilyen komplikált esetekre találtuk ki a Trombózisközpontot. Valamilyen antikoagulánst egyébként élete végéig szednie kell.

Dr. Blaskó György

Prima Medica Egészségközpontok