Orvos válaszol

Kérjük mielőtt felteszi kérdését, olvassa el az eddig feltett kérdéseket, és az azokra adott válaszokat ITT.

LABOREREDMÉNYEK ÉRTÉKELÉSE

Tisztelettel tájékoztatjuk, hogy az "Orvos válaszol" funkció használatához kötelezően megadandó személyes adatait (az e-mail címét és a megadott nevet, amely utóbbi lehet akár csak egy tetszőleges, kitalált megnevezés is), kizárólag a beküldött kérdés informatikai azonosításához és a válasz e-mail megküldéséhez használjuk.

Egyúttal felhívjuk a figyelmét arra, hogy az "Orvos válaszol" funkció használatával Ön hozzájárul ezen adatok általunk történő kezeléséhez. Bővebb információért kérjük olvassa el az Adatvédelmi tájékoztatónkat, illetve Adatkezelési Tájékoztatónkat!

Kedves Látogatónk!

Felhívjuk a kedves érdeklődők figyelmét, hogy a labor és egyéb vizsgálati eredmények kiértékelése minden esetben kizárólag szakorvosi kompetencia, amely csak a teljes klinikai kórkép, valamint az összes rendelkezésre álló egészségügyi információ ismeretében történhet meg. Ezért javasoljuk, hogy az ilyen jellegű kérdések kapcsán jelentkezzenek be hozzánk személyes vizitre vagy távkonzultációra.

Tisztelt Doktornö/Ur!
45 eves vagyok.
Egy hete a jobb vadlimban kezdödött a fajdalom, ami fokozatosan, naprol napra felfele haladt, nyomaserzekeny volt. Negy napja a comb hatso reszen ereztem, majd a comb hatso-felsö reszen. Most mar feljebb erzem, a combcson felsö vege tajan. A vadlibol a fajdalom enyhült. A labam nem volt megdagadva, elszinezödve.
Nem izomfajdalom, inkabb egy pontbol sugarzik. Ha egy verrög halad felfele a tüdöm fele, annak lehetnek ilyen tünetei?
Kerem mielöbb valaszoljon. Külföldön dolgozom egy hajon, allando mozgasban, ezert csak valoban indokolt esetben szalhatok le, hogy korhazba menjek. Ilyen panaszaim meg sosem voltak, ezert meglehetösen tanacstalan vagyok, de kezdek komolyan aggodni, miutan utana olvastam.
Egy hete kezdtem szedni Kardura XL tablettat, hajhullas ellen. Valaszat elöre is köszönöm.
Kiss Zoltan
Kedves Kiss Zoltán, A Kardurat hegyja el, mert annak lehetnek izomféájdalmakat okozó mellékhatásai. Thrombosisa feltehetően nincs. Ha még a magas cholesterinjére statint szedne, azt is hagyja abba a legközelebbi orvos-beteg találkozóig (amire egy hónapon belül kerüljön sor!) Üdv

Dr. Blaskó

Prima Medica Egészségközpontok