Orvos válaszol

Kérjük mielőtt felteszi kérdését, olvassa el az eddig feltett kérdéseket, és az azokra adott válaszokat ITT.

LABOREREDMÉNYEK ÉRTÉKELÉSE

Tisztelettel tájékoztatjuk, hogy az "Orvos válaszol" funkció használatához kötelezően megadandó személyes adatait (az e-mail címét és a megadott nevet, amely utóbbi lehet akár csak egy tetszőleges, kitalált megnevezés is), kizárólag a beküldött kérdés informatikai azonosításához és a válasz e-mail megküldéséhez használjuk.

Egyúttal felhívjuk a figyelmét arra, hogy az "Orvos válaszol" funkció használatával Ön hozzájárul ezen adatok általunk történő kezeléséhez. Bővebb információért kérjük olvassa el az Adatvédelmi tájékoztatónkat, illetve Adatkezelési Tájékoztatónkat!

Kedves Látogatónk!

Felhívjuk a kedves érdeklődők figyelmét, hogy a labor és egyéb vizsgálati eredmények kiértékelése minden esetben kizárólag szakorvosi kompetencia, amely csak a teljes klinikai kórkép, valamint az összes rendelkezésre álló egészségügyi információ ismeretében történhet meg. Ezért javasoljuk, hogy az ilyen jellegű kérdések kapcsán jelentkezzenek be hozzánk személyes vizitre vagy távkonzultációra.

Tisztelt Doktornő Nagyon el vagyok keseredve
3 honapja elhunyt a ferjem eddig a szomoruság volt de most mrgmagyarazhatatlan tünetek jöttek elő rajtam .Már fėlek elaludi mert ha nagynehezen elalszom arra ėbredek hogy rosszul vagyok szėdülök.A vėrnomásomat megmėrve 165/106/58.Nagyhezen leszoritom
Gyogyszerrel de ha elalszom ukbol meismetkődik.Mit tegyek Válaszát köszönöm
Kedves Győri Pálné !

Sajnálom az önnel történteket. Sajnos a gyász , stresszel feszültséggel jár, a feszültség pedig vérnyomás kiugrást , pulzusváltozást , álmatlanságot tud okozni. Idő kell ahhoz, hogy ezek a tünetek , oldódjanak , csökkenjenek . Egyenlőre próbáljon meg feszültségoldót , esetleg éjszakára altatót használni, de ha rövid idő után még mindig fennállnak a panaszok mindenképp keresse fel háziorvosát, vagy kardiológusát. Szükség lehet a gyógyszerek módosítására .

Üdvözlettel : Kelemen Edina
Győri Pálnė

Kelemen Edina

asszisztens

Prima Medica Egészségközpontok