Orvos válaszol

Kérjük töltse ki az űrlapot, és kollégánk fel fogja venni Önnel a kapcsolatot.

mari
Dr kapocsi Judit doktornő voltam önnél azzal a panasszal,hogy a bisoblocktól szédűltem,megcsináltatta a 24 órás vérnyomásmérést,kicsit emelkedett a pulzus,határérték,felirta nekem a bisoprololt felet,kezdtem szedni,de nagyon rosszul lettem ujra szédűlni kezdtem,elkezdett a torkom fájni kisebesedett a szám,ugyhogy abbahagytam a szedését,már félek bevenni még a frontint is.mit csináljak mérem a vérnyomásom nem vészes140per90 pulzus 70-90.illetve ingadozik mindkettő..járok dolgozni de rettegek már a rosszullétektől.mit tanácsol? kőszőnettel
Tisztelt betegünk!

Sajnos név nélkül nem tudom Önt beazonosítani. Amennyiben valóban a segítségemre van szüksége, kérem, jelentkezzen be a rendelésemre. Ezt szoktam javasolni a nálam járó betegeknek. Sosem végeztem távgyógyítást, és nem is tartom reálisnak, hogy az használ. Tisztelettel:

Dr. Kapocsi Judit

Orvos válaszol

Kérjük, töltse ki az űrlapot, és kollégánk fel fogja venni Önnel a kapcsolatot. 

Név:

E-mail:

Az Ön kérdése

Facebook csoportjaink

PRIMA MEDICA