Orvos válaszol

Kérjük mielőtt felteszi kérdését, olvassa el az eddig feltett kérdéseket, és az azokra adott válaszokat ITT.

LABOREREDMÉNYEK ÉRTÉKELÉSE

Tisztelettel tájékoztatjuk, hogy az "Orvos válaszol" funkció használatához kötelezően megadandó személyes adatait (az e-mail címét és a megadott nevet, amely utóbbi lehet akár csak egy tetszőleges, kitalált megnevezés is), kizárólag a beküldött kérdés informatikai azonosításához és a válasz e-mail megküldéséhez használjuk.

Egyúttal felhívjuk a figyelmét arra, hogy az "Orvos válaszol" funkció használatával Ön hozzájárul ezen adatok általunk történő kezeléséhez. Bővebb információért kérjük olvassa el az Adatvédelmi tájékoztatónkat, illetve Adatkezelési Tájékoztatónkat!

Kedves Látogatónk!

Felhívjuk a kedves érdeklődők figyelmét, hogy a labor és egyéb vizsgálati eredmények kiértékelése minden esetben kizárólag szakorvosi kompetencia, amely csak a teljes klinikai kórkép, valamint az összes rendelkezésre álló egészségügyi információ ismeretében történhet meg. Ezért javasoljuk, hogy az ilyen jellegű kérdések kapcsán jelentkezzenek be hozzánk személyes vizitre vagy távkonzultációra.

Kb 2 hónapja volt térd mútétem (sokadjára)ami után véralvadásgátlót injekciót használtam, azóta repülőgépen is ültem ....folyamatos állással illetve mozgással telik a munkaidóm.Az elmult napokban a mútött lábam térdhajlattol lefele egész vádlim, lábfejem,talpam iszonyatosan fáj.A kérdésem az lenne hogy ezt a fájdalmat okozhatja e esetleg trombozis .

Előre is köszönöm válaszát.
Kedves Melinda!

Leírás alapján igen. De az is lehet, hogy ízületi eredetű.

Szükségesnek látok egy angiológiai - érsebészeti vizsgálatot a trombózis kizárására / megerősítésére.

Javaslom, hétfőn jöjjön el Sepa György főorvos rendelésére a Trombózisközpontba!

Maradok tisztelettel

dr. Babai László

Prima Medica Egészségközpontok