Orvos válaszol

Kérjük mielőtt felteszi kérdését, olvassa el az eddig feltett kérdéseket, és az azokra adott válaszokat ITT.

LABOREREDMÉNYEK ÉRTÉKELÉSE

Tisztelettel tájékoztatjuk, hogy az "Orvos válaszol" funkció használatához kötelezően megadandó személyes adatait (az e-mail címét és a megadott nevet, amely utóbbi lehet akár csak egy tetszőleges, kitalált megnevezés is), kizárólag a beküldött kérdés informatikai azonosításához és a válasz e-mail megküldéséhez használjuk.

Egyúttal felhívjuk a figyelmét arra, hogy az "Orvos válaszol" funkció használatával Ön hozzájárul ezen adatok általunk történő kezeléséhez. Bővebb információért kérjük olvassa el az Adatvédelmi tájékoztatónkat, illetve Adatkezelési Tájékoztatónkat!

Kedves Látogatónk!

Felhívjuk a kedves érdeklődők figyelmét, hogy a labor és egyéb vizsgálati eredmények kiértékelése minden esetben kizárólag szakorvosi kompetencia, amely csak a teljes klinikai kórkép, valamint az összes rendelkezésre álló egészségügyi információ ismeretében történhet meg. Ezért javasoljuk, hogy az ilyen jellegű kérdések kapcsán jelentkezzenek be hozzánk személyes vizitre vagy távkonzultációra.

Atoimmun rheumatoid arthytissem van, steroidot és trexánt szedek 2.5 mg 5x. " hónapja kék foltok jelentek meg a bőrömön ha valamihez erősebben érek. és piros pókhálószerű hajszálér megpattanások . Milyen vizsgálat szükséges és ez mennyire veszélyes? Hogyan kezelhető? Rutascorbint szedek jelenleg.
Kedves Nyitrai Andrea!

Sajnos a steroid elvékonyítja a bőrt és ezért sérülékenyebb, könnyen bevérzik.

Az autóimmun betegsége is hajlamosít a vérzékenységre.

Kivizsgálásnak ki kéne terjednie a véralvadás és májfunkciós tesztekre,

Kérem jelentkezzen be hozzám egy vizitre, ha módjában áll és átnézem az orvosi papírjait, a kiegészítő laboratóriumi vizsgálatokat is el tudjuk végezni.

Üdvözlettel:

Dr. Szélessy Zsuzsanna

Prima Medica Egészségközpontok