Orvos válaszol

Kérjük mielőtt felteszi kérdését, olvassa el az eddig feltett kérdéseket, és az azokra adott válaszokat ITT.

LABOREREDMÉNYEK ÉRTÉKELÉSE

Tisztelettel tájékoztatjuk, hogy az "Orvos válaszol" funkció használatához kötelezően megadandó személyes adatait (az e-mail címét és a megadott nevet, amely utóbbi lehet akár csak egy tetszőleges, kitalált megnevezés is), kizárólag a beküldött kérdés informatikai azonosításához és a válasz e-mail megküldéséhez használjuk.

Egyúttal felhívjuk a figyelmét arra, hogy az "Orvos válaszol" funkció használatával Ön hozzájárul ezen adatok általunk történő kezeléséhez. Bővebb információért kérjük olvassa el az Adatvédelmi tájékoztatónkat, illetve Adatkezelési Tájékoztatónkat!

Kedves Látogatónk!

Felhívjuk a kedves érdeklődők figyelmét, hogy a labor és egyéb vizsgálati eredmények kiértékelése minden esetben kizárólag szakorvosi kompetencia, amely csak a teljes klinikai kórkép, valamint az összes rendelkezésre álló egészségügyi információ ismeretében történhet meg. Ezért javasoljuk, hogy az ilyen jellegű kérdések kapcsán jelentkezzenek be hozzánk személyes vizitre vagy távkonzultációra.

Tisztelt Dr.Blaskó György !
35 éves vagyok.Kiskoromban volt egy penicillin túladagolásom,ebből kifolyólag penicillin allergiát diagnosztizáltak.Tavaly év végén kaptam egy mélyvénás trombózist jobb alsó lábszárban,azóta is szedem a warfarint 4 és 5.5 közötti adagot,mivel még nem állt be.A Pécsi Genetikai eredményeim jók lettek,a kumarin rezisztencia vizsgalat után javasoltak kisebb mennyiségű warfarint,amit nem tudunk tartani,mivel a kisebb adag után nem jók a véreredményeim.Közben küzdők állandó arcüreggyulladással,endometriosissal.Ezútán mentem magán úton immunológiai vizsgálatra,ahol kiderült,hogy antifoszfolipid -szindrómám van.A lábam azóta is fáj,vizesedik,mind a kettő a hajlatban.Milyen írányba kellene tovább mennem,vagy ezt fogadjam el normálisnak?Kezelhető-e az antifoszfolipid-szindróma,megfelelő-e a warfarin?Válaszát előre is köszönöm:Pados Zsanett
Kedves Zsanett !

Kérem mivel panaszai elég összetettek, ha lehetősége van rá keressen meg a trombozisközpntban.



Üdvözlettel:

Dr. Blaskó György

Prima Medica Egészségközpontok