Orvos válaszol

Kérjük mielőtt felteszi kérdését, olvassa el az eddig feltett kérdéseket, és az azokra adott válaszokat ITT.

LABOREREDMÉNYEK ÉRTÉKELÉSE

Tisztelettel tájékoztatjuk, hogy az "Orvos válaszol" funkció használatához kötelezően megadandó személyes adatait (az e-mail címét és a megadott nevet, amely utóbbi lehet akár csak egy tetszőleges, kitalált megnevezés is), kizárólag a beküldött kérdés informatikai azonosításához és a válasz e-mail megküldéséhez használjuk.

Egyúttal felhívjuk a figyelmét arra, hogy az "Orvos válaszol" funkció használatával Ön hozzájárul ezen adatok általunk történő kezeléséhez. Bővebb információért kérjük olvassa el az Adatvédelmi tájékoztatónkat, illetve Adatkezelési Tájékoztatónkat!

Kedves Látogatónk!

Felhívjuk a kedves érdeklődők figyelmét, hogy a labor és egyéb vizsgálati eredmények kiértékelése minden esetben kizárólag szakorvosi kompetencia, amely csak a teljes klinikai kórkép, valamint az összes rendelkezésre álló egészségügyi információ ismeretében történhet meg. Ezért javasoljuk, hogy az ilyen jellegű kérdések kapcsán jelentkezzenek be hozzánk személyes vizitre vagy távkonzultációra.

Tisztelt Dr Szélessy Zsuzsanna A férjemet febr 23 án műtötték a térdével mozaikplasztika.Clexane0,4 injekció.Húsvét hétfőn mélyvénás trombózis és újra az injekció. Mindent eddig is úgy csináltam ahogy az orvosok mondták mégis baj lett.A trombozis óta viszont minden nap dagad térd fölötti résztől a lábfejig annyira,hogy a bőre fényes. Mi a teendő? A válaszát előre is köszönök. Anita
Kedves Anita!

Remélem a Clexane dózisát megemelték és jelenleg is kapja, talán kompressziós harisnyát is visel és mostanra már mozog, vénatornát is végez.

Sajnos korrekt vélemény alkotásához ez az információ nagyon kevés amit a férje állapotáról megosztott velem.

Üdvözlettel: Dr. Szélessy Zsuzsanna



Prima Medica Egészségközpontok