Orvos válaszol

Kérjük mielőtt felteszi kérdését, olvassa el az eddig feltett kérdéseket, és az azokra adott válaszokat ITT.

LABOREREDMÉNYEK ÉRTÉKELÉSE

Tisztelettel tájékoztatjuk, hogy az "Orvos válaszol" funkció használatához kötelezően megadandó személyes adatait (az e-mail címét és a megadott nevet, amely utóbbi lehet akár csak egy tetszőleges, kitalált megnevezés is), kizárólag a beküldött kérdés informatikai azonosításához és a válasz e-mail megküldéséhez használjuk.

Egyúttal felhívjuk a figyelmét arra, hogy az "Orvos válaszol" funkció használatával Ön hozzájárul ezen adatok általunk történő kezeléséhez. Bővebb információért kérjük olvassa el az Adatvédelmi tájékoztatónkat, illetve Adatkezelési Tájékoztatónkat!

Kedves Látogatónk!

Felhívjuk a kedves érdeklődők figyelmét, hogy a labor és egyéb vizsgálati eredmények kiértékelése minden esetben kizárólag szakorvosi kompetencia, amely csak a teljes klinikai kórkép, valamint az összes rendelkezésre álló egészségügyi információ ismeretében történhet meg. Ezért javasoljuk, hogy az ilyen jellegű kérdések kapcsán jelentkezzenek be hozzánk személyes vizitre vagy távkonzultációra.

Üdvözlöm Önöket! Tavaly decemberben tüdőembóliám volt, amit egy mélyvénás trombózis előzött meg a jobb lábamban. Marfarint szedek 3 mg-ost. Elég gyakran éjszakai lábikra görcsöm van. A kérdésem az lenne, hogy szedhetem-e a MagneB6-ot a Marfarin mellett. Az INR értékem változó még nem sikerült teljesen beállitani. Hol 1,63 hol pedig 3,48 . Volt már az értékem 2,37 is. Próbálok az étkezésre is odafigyelni. Válaszukat előre is köszönöm! Teigler Istvánné
Kedves Teigler Istvánné !

Nyugodtan szedheti a warfarin mellé a Magne B6-ot. Nem értem, hogy miért adtak önnek az új antikoagulásokból, mert tüdőembólia esetén azok sokkal biztonságosabbak.

Üdvözlettel : Dr,. Blaskó György

Prima Medica Egészségközpontok