Orvos válaszol

Kérjük mielőtt felteszi kérdését, olvassa el az eddig feltett kérdéseket, és az azokra adott válaszokat ITT.

LABOREREDMÉNYEK ÉRTÉKELÉSE

Tisztelettel tájékoztatjuk, hogy az "Orvos válaszol" funkció használatához kötelezően megadandó személyes adatait (az e-mail címét és a megadott nevet, amely utóbbi lehet akár csak egy tetszőleges, kitalált megnevezés is), kizárólag a beküldött kérdés informatikai azonosításához és a válasz e-mail megküldéséhez használjuk.

Egyúttal felhívjuk a figyelmét arra, hogy az "Orvos válaszol" funkció használatával Ön hozzájárul ezen adatok általunk történő kezeléséhez. Bővebb információért kérjük olvassa el az Adatvédelmi tájékoztatónkat, illetve Adatkezelési Tájékoztatónkat!

Kedves Látogatónk!

Felhívjuk a kedves érdeklődők figyelmét, hogy a labor és egyéb vizsgálati eredmények kiértékelése minden esetben kizárólag szakorvosi kompetencia, amely csak a teljes klinikai kórkép, valamint az összes rendelkezésre álló egészségügyi információ ismeretében történhet meg. Ezért javasoljuk, hogy az ilyen jellegű kérdések kapcsán jelentkezzenek be hozzánk személyes vizitre vagy távkonzultációra.

Tisztelt Doktornő / Doktor Úr!

7 évvel ezelőtt (35 évesen) kaptam egy mélyvénás trombózist, majd ebből tüdőembóliát. Két évig Sincumar vérhigítót szedtem , melynek szedését 5 éve (saját felelősségre) elhagytam. Degeneratív ízületi gyulladások-miatt ( mandibula nekrózis - Arthropiás psoriasis, stb) immunológiai szakrendelésen ellátott vagyok. A legutóbbi vérvizsgálati eredményben az alábbi eltérések indokolják a sincumar visszaállítását, esetleges újabb hematológiai kivizsgálást? Trombózis veszély ismét fenn állhat ezen eredmények alapján?
Eltérések :
Hemoglobin +
APTI+
Süllyedés - (2)
Tranzferrin szaturáció +

Segítségét előre is köszönöm!

K. Hajnalka

Kedves Hajnalka !

Kérem keresse fel Dr. Blaskó György Professzor Úrat rendelőnkben. Leleteit hozza el. Az esetlegesen felmerülő laborvizsgálatok kivitelezésére is van központunkban lehetőség.

Üdvözlettel : Kelemen Edina
Kirschner Hajnalka

Kelemen Edina

asszisztens

Prima Medica Egészségközpontok