Orvos válaszol

Kérjük mielőtt felteszi kérdését, olvassa el az eddig feltett kérdéseket, és az azokra adott válaszokat ITT.

LABOREREDMÉNYEK ÉRTÉKELÉSE

Tisztelettel tájékoztatjuk, hogy az "Orvos válaszol" funkció használatához kötelezően megadandó személyes adatait (az e-mail címét és a megadott nevet, amely utóbbi lehet akár csak egy tetszőleges, kitalált megnevezés is), kizárólag a beküldött kérdés informatikai azonosításához és a válasz e-mail megküldéséhez használjuk.

Egyúttal felhívjuk a figyelmét arra, hogy az "Orvos válaszol" funkció használatával Ön hozzájárul ezen adatok általunk történő kezeléséhez. Bővebb információért kérjük olvassa el az Adatvédelmi tájékoztatónkat, illetve Adatkezelési Tájékoztatónkat!

Kedves Látogatónk!

Felhívjuk a kedves érdeklődők figyelmét, hogy a labor és egyéb vizsgálati eredmények kiértékelése minden esetben kizárólag szakorvosi kompetencia, amely csak a teljes klinikai kórkép, valamint az összes rendelkezésre álló egészségügyi információ ismeretében történhet meg. Ezért javasoljuk, hogy az ilyen jellegű kérdések kapcsán jelentkezzenek be hozzánk személyes vizitre vagy távkonzultációra.

Évek óta vérnyomáscsökkentőt,szivlassitótés 2 tipusu cukor gyógyszert szedek.A lábam már régóta fáj.de mot a cbtőtől lefele kb 20 cm részen.Van hogy egy sávban,van hogy egy poton.Mitha égne.vagy áramütésxzrü.Napközben a munkámat nem zavarja..nyugalmi állapotba jön elő a fájdalom.
Tisztelt Erika!

Panasza erzeszavarnak felel meg, amivel neurologust - nálunk dr. Vida Zsuzsannát - javaslok felkeresni.

Tisztelettel:

Kosa Eva

Prima Medica Egészségközpontok