Orvos válaszol

Kérjük mielőtt felteszi kérdését, olvassa el az eddig feltett kérdéseket, és az azokra adott válaszokat ITT.

LABOREREDMÉNYEK ÉRTÉKELÉSE

Tisztelettel tájékoztatjuk, hogy az "Orvos válaszol" funkció használatához kötelezően megadandó személyes adatait (az e-mail címét és a megadott nevet, amely utóbbi lehet akár csak egy tetszőleges, kitalált megnevezés is), kizárólag a beküldött kérdés informatikai azonosításához és a válasz e-mail megküldéséhez használjuk.

Egyúttal felhívjuk a figyelmét arra, hogy az "Orvos válaszol" funkció használatával Ön hozzájárul ezen adatok általunk történő kezeléséhez. Bővebb információért kérjük olvassa el az Adatvédelmi tájékoztatónkat, illetve Adatkezelési Tájékoztatónkat!

Kedves Látogatónk!

Felhívjuk a kedves érdeklődők figyelmét, hogy a labor és egyéb vizsgálati eredmények kiértékelése minden esetben kizárólag szakorvosi kompetencia, amely csak a teljes klinikai kórkép, valamint az összes rendelkezésre álló egészségügyi információ ismeretében történhet meg. Ezért javasoljuk, hogy az ilyen jellegű kérdések kapcsán jelentkezzenek be hozzánk személyes vizitre vagy távkonzultációra.

Tisztelt Prof. Dr. Blaskó György!
Szeretnék óntől érdeklődni, 48 éves dializált vesebeteg vagyok, heti 3 alkalommal járok kezelésre. A gépbe kezelés alatt Heparint kapok, és az a problémám, hogy a lábaim kék-zöld foltosak. Mivel más vérhigitót nem szedek, és más egyéb gyógyszert sem, ezért ráfogható-e a Heparin mellékhatásának? Nem fájdalmas, de látványra igen csúnya. Lehetne-e erre valamilyen megoldást találni? Előre is köszönöm válaszát!
Tisztelettel : Werkman Jánosné
Meg kellene nézni artériás Doppler készülékkel az alsó végtagok artériás keringését! Sürgősen !

Üdvözlettel :



Pof. Blaskó György

Prima Medica Egészségközpontok